Strona Główna

Katalog

Skup samochodów

O Nas

Kontakt

mobilny-akumulator.pl logo

O Nas

Strona Główna

Niskie ceny wysoka jakość

Mamy jedne z najniższych cen na rynku części zamiennych. Kupując u nas akumulator do samochodu możesz zaoszczędzić nawet do 40 % ceny rynkowej. Oferujemy tylko oryginalne akumulatory samochodowe, pochodzące od najlepszych producentów w branży, dostarczających akumulatory na linie fabryczne do pierwszego montażu samochodów. Współpracujemy z takimi markami jak m.in. Bosch, Centra, Varta, Exide, 4MAX oraz Optima. Nasze profesjonalne Centrum Obsługi Klienta zapewnia fachową pomoc doświadczonych specjalistów w doborze akumulatora samochodowego a także na każdym etapie zakupów.

Bogaty asortyment i przystępne ceny

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta stale się rozwijała, by Klient zawsze znalazł tu odpowiedni produkt. Staramy się także, aby zapewnić naszym Klientom wysoki poziom obsługi, oferując wyłącznie akumulatory najwyższej jakości. Nie musisz odwiedzać kilku sklepów motoryzacyjnych żeby znaleźć odpowiedni akumulator do swojego samochodu. Dzięki własnemu magazynowi jesteśmy w stanie zadbać o wysoką dostępność oferowanych akumulatorów. Ponadto nieustannie dbamy o najwyższe standardy bezpieczeństwa wszystkich realizowanych transakcji, w tym także bezpieczeństwa danych osobowych.

Wysoka jakość serwisu oraz obsługi pogwarancyjnej

Kładziemy bardzo duży nacisk na najwyższą jakość obsługi i sprawną komunikację z Klientem począwszy już od pierwszego kontaktu podczas zakupu aż po obsługę posprzedażową i gwarancyjną. Zawsze służymy Klientom poradą i wsparciem w doborze właściwego akumulatora. Jako sprawdzony sprzedawca akumulatorów samochodowych nasz sklep każdego miesiąca obsługuje tysiące zadowolonych Klientów. Decydując się na zakupy w naszym sklepie nie tracisz czasu na stanie w korkach i kolejkach. Jesteśmy online bez przerwy, dlatego możecie zamówić akumulator w dowolnej dla siebie chwili.

O nas